Alarmy Wrocław

Wrocław

Wzrost poziomu przestępczości w Polsce jest niestety przykrym faktem. W województwie dolnośląskim coraz częściej odnotowuje się kradzieże, włamania i przestępstwa o charakterze uszkodzenia różnorakiego mienia. Na najwyższe wskaźniki poziomu przestępczości narażone są największe miasta wojewódzkie, w tym także Wrocław. Stąd też mieszkańcy domów jednorodzinnych i dużych mieszkań we Wrocławiu bardzo często decydują się na alarmy domowe.

Wrocław będący stolicą województwa dolnośląskiego, w którym rokrocznie zdarza się najwięcej w Polsce włamań, kradzieży i uszkodzeń mienia stawia na systemy alarmowe. Dzięki temu mieszkańcy posiadający dobra o określonej wartości mogą spać spokojnie. Alarm to coraz częstsze wyposażenie podstawowe sklepów, samochodów, czy też mieszkań we Wrocławiu. Nie mówiąc o domach jednorodzinnych, których ochroną zajmują się bardzo często znane wojewódzkie firmy ochroniarskie. Firmy te polecają zwykle rozbudowane systemy alarmowe. Wrocław to miejsce, gdzie takie systemy bardzo dobrze się sprawdzają.
Podpisując umowę z określoną firmą zajmującą się ochroną mienia mieszkańcy domów, czy mieszkań zyskują nie tylko urządzenie informujące o ewentualnym włamaniu. Zwykle bowiem system zawiadamia o zajściu centralę i na miejscu zdarzenia w ciągu kilku minut pojawia się ochroniarska grupa interwencyjna. Systemy te okazują się być skuteczniejszymi, niż najczęściej dotychczas stosowane proste, odstraszające alarmy. Wrocław, dzięki prężnie działającej sieci mniejszych i większych firm ochroniarskich oraz coraz skuteczniejszym alarmom jest mimo statystyk miastem bezpiecznym. Bezpieczeństwo zależy między innymi od zabezpieczeń, zwłaszcza nowoczesnych systemów alarmowych. Wiadomo, że tam, gdzie do aktów przestępczości dochodzi często prewencja stanowić powinna priorytet.

Przykładowe firmy z Wrocławia specjalizujące się w technice alarmowej:

Sprzedaż alarmów Wrocław Naprawa alarmów Wrocław Montaż alarmów Wrocław
BITEX
Michał Bednarski
ul. Św. Marcina 4/6
50-327 Wrocław

tel: 604 585 666
www.bitex.dwr.pl

PSE
Piotr Szmer
ul. Skwierzyńska 37/10
53-521 Wrocław

tel: 500 293 717
www.alarmy.i-wroclaw.pl

Yumico
Tomasz Broda
ul. Prusicka 9/13
55-100 Trzebnica

tel: 513 011 149
www.yumico.pl

One Response to “Alarmy Wrocław”

  1. Leon pisze:

    Nie jestem zadowolony z funkcjonowania alarmu w moim domu. Zależy mi na ograniczeniu praktycznie do minimum występowania fałszywych alarmów przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższej skuteczności detekcji oraz funkcjonalności. Firma Fuse z Lubina szczyci się tym, że może tego dokonać, ale ja jestem ostrożny. Ktoś korzystał z jej usług?

A jaka jest Twoja opinia o alarmach i systemach alarmowych?